Zorans Puličs

  •   Zoran Puljic
  • Zorans Puličs's details
   • Studies: Mozaik Fondacija dibinātājs (Bosnija & Hercegovina)
  • Zorans Puličs's presentations

  Zorans Puličs ir Bosnijas un Hercegovinas sociālā uzņēmuma Mozaik Fondacija direktors, kā arī viens no Schwab Foundation sociālajiem uzņēmējiem. Viņš veiksmīgi nodibinājis vairākas bezpeļņas organizācijas un uzņēmumus, kuru mērķis bija veicināt mazaizsargāto sociālo grupu integrāciju sabiedrībā, kā arī jauniešu un sieviešu izaugsmi.

  Mozaik Fondacija ir viens no vadošajiem sociālajiem uzņēmumiem Balkānos. Tam pieder divi veiksmīgie sociālie uzņēmumi – EkoMozaik un MaŠta Agency – sociālās uzņēmējdarbības attīstības platforma un sociālās uzņēmējdarbības inkubators.

  Zorans bija vairāku prominentu nevalstisko organizāciju valdē: Vācu Maršala fondā (Balkan Trust for Democracy), Eiropas fondu centrā (Grantmakers East Forum), Resursu alianse, ICNL, EU TACSO, Bigmev u.c. Šobrīd viņš ir Global Good vēstnieks Centrālajā  un Austrumeiropā.

  Zorans nesen pabeidzis Hārvardas biznesa skolas SPNM programmu. Viņš strādājis kā pilsoniskās sabiedrības pētnieks Djūkas universitātē (ASV), INSEAD sociālās uzņēmējdarbības pētnieks un BoardSource bezpeļņas organizāciju pārvaldes pētnieks. Viņam ir MBA biznesa vadībā un maģistra grāds attīstībā. Zorans runā serbu, horvātu, bosniešu, angļu, vācu un spāņu valodā.