Dana Narvaiša

  •   Dana Narvaiss
  • Dana Narvaiša's details
   • Country: Latvija
   • Studies: Cēsu Jaunās sākumskolas vadītāja
  • Dana Narvaiša's presentations

  Dana ir biedrības “Cēsu Jaunā skola” vadītāja un sākumskolas veidotāja. Biedrība ir dibināta 2012. gada nogalē ar mērķi izveidot vecāku dibinātu sākumskolu Cēsīs. Tā ir vecāku grupa, kam ir svarīgi, lai bērniem ir pieejama mūsdienīga skola ar integrētu mācību pieeju. Skola, kuras idejas un iespējas rodas unikālajā sadarbības modelī “bērni – vecāki – pedagogi”.

  Skolas mērķis ir nodrošināt individuālu pieeju apmācības procesā un veicināt radošas, domājošas, pret apkārtējo vidi un sabiedrību atbildīgas personības veidošanos. Divu gadu laikā skolā ģimeņu skaits pieaudzis piecas reizes, savukārt bērnu skaits sešas reizes. Šajā laikā ir izdevies izveidot pozitīvu sadarbību arī ar Cēsu pašvaldību. Kvalitatīvas izglītības pieejamība atbalstošā, atvērtā un progresīvā pašvaldībā ir pilsētas un skolas kopīgais veiksmes stāsts, kas veicina ģimeņu vēlēšanos pārcelties uz Cēsīm.

  D. Narvaiša ir ieguvusi izglītību tūrisma, pedagoģijas un komunikācijas jomās. Dana ir izmantojusi iespēju un kā apmaiņas students papildinājusi zināšanas Francijā un Norvēģijā, savukārt papildus darba pieredzi ieguvusi Islandē. Dana ir pedagogu līderības programmas “Iespējamā misija” absolvente. Programmas laikā piedalījusies un ieguvusi pieredzi trijās starptautiskās izglītības konferencēs. 2015. gadā ieguvusi apbalvojumu “TOYP Latvia” kategorijā “Ieguldījums bērnos, cilvēktiesības, miers pasaulē”.